KONTAKT

Proszę, prześlij swoją wiadomość. Formularz dostarczy ją bezpośrednio do mnie. Odpowiadam na wszystkie wiadomości. Przygotuję najwyższej jakości teksty, które spełnią wymagania publikacyjne, nawet gdy zamierzasz współpracować z prasą ogólnopolską. Tekst także pozycjonuje strony – nie zapominajmy o tym.

Jeżeli chcesz współpracować ze mną na najlepszej w Polsce platformie contentowej: WhitePress – kliknij baner poniżej lub moją wizytówkę w usłudze Content Premium. WIZYTÓWKA: MACIEJ SKOMOROWSKI – WHITEPRESS CONTENT PREMIUM – DZIENNIKARZ.

maciej-skomorowski_whitepress

Doświadczony copywriter potrafi jednak znacznie więcej: proszę o zgłaszanie zapytań przez osoby pragnące zlecić zadania zajęcia się stworzeniem, opracowaniem lub korektą dowolnego tekstu.

Nazywam się Maciej Skomorowski. Mieszkam w Warszawie, działam na terenie całego kraju i dalej – internet przekracza granice. Napisz, co chciałbyś, abym napisał dla Ciebie.

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Informacje o bezpieczeństwie formularza kontaktowego i jego zgodności z europejskimi standardami przetwarzania danych.

Dobra komunikacja to podstawa udanego biznesu. Ale to również coś niezbędnego nam w każdej sytuacji, coś, na czym „świat się trzyma”. Zapraszam.

Maciej Skomorowski