BARDZO KRÓTKO O SOBIE

Zwyczajny człowiek, powoli zbliża się do „czterdziestki”, dostatecznie ustabilizowany, lubiący telewizję i kwiaty, dość przyzwoicie ubrany, potrafiący rozmawiać przez telefon ponad dwie godziny, który myśli, że wszystko jeszcze przed nim — opis pasujący do każdego?

Tak naprawdę jestem poważnym człowiekiem, w szczególności poważnie podchodzę do pracy i powierzanych mi zadań. Studiowałem filozofię na Uniwersytecie Warszawskim — trudno o lepsze przygotowanie do pracy z tekstem. Później, również na UW, w Instytucie Polonistyki Stosowanej, studiowałem „Redakcję językową tekstu”.

Zaraz po studiach podjąłem pracę w Agencji Informacji TVP, gdzie przygotowywałem „opisy sekwencyjne” na potrzeby dziennikarzy. Pracowałem w kilku organizacjach pozarządowych — takie doświadczenia potrafią zmienić sposób postrzegania, np. osób bezdomnych. Od dawna tworzę literaturę, ostatnio z sukcesami publikacyjnymi. To droga, którą zamierzam kontynuować. Od dawna piszę też różnego rodzaju teksty użytkowe, czyli uprawiam właściwy copywriting. Doświadczenie copywritera poparte jest stałą współpracą z dużymi firmami i korporacjami. Moje publikacje, artykuły w Internecie, przykłady innych działań pisarskich i copywriterskich – udostępniam na życzenie.

Myślę, że łatwo wzbudzam zaufanie. Po przyjęciu zlecenia staram się dowiedzieć jak najwięcej o zadaniu. Jeżeli zadanie pozostaje niedookreślone, po prostu pracuję najlepiej jak potrafię. Cenię sobie możliwie bliskie kontakty ze zleceniodawcami, ale rozumiem, że nie każdy ma ochotę od razu przechodzić na „Ty”.

Za każdym razem dbam o zgromadzenie jak największej ilości informacji o danej branży, wyobrażeniu zleceniodawcy o ostatecznym efekcie pracy oraz regułach obowiązujących na danym polu działalności. Dzięki temu pozostaję kompetentny, a finalny tekst zazwyczaj jest akceptowany bez zastrzeżeń. Nie pobieram wynagrodzenia za ewentualne korekty po zakończeniu zlecenia.